Оголошення сайту

! Про зміни адрес електронної пошти !

! Про зміни адрес електронної пошти !

Liskov Dmytro -
Кількість відповідей: 0

Шановні студенти та викладачі!

В процесі адміністрування сайту "Moodle ЧНУ імені Петра Могили" був виявлений значний недолік. 

У багатьох користувачів ще досі вказаний адрес електронної пошти, який не є дійсним.

Тому для більш ефективної роботи з системою дистанційного навчання Moodle ЧНУ імені Петра Могили я, як головний адміністратор, вимагаю від вас, шановні студенти та викладачі, дій, які зможуть вирішити цей недолік.

Для цього вам потрібно зайти в свій "Особистий кабінет" та перевірити актуальність вашої електронної пошти. На рисунках показаний порядок дій для перевірки (і можливо подальшої зміни) вашої адреси електронної пошти.


Крок 1


Крок 2


Крок 3

Далі ви побачите таке повідомлення:


Після цього вам потрібно зайти на свою електронну пошту та, скоріш за все, зайти у папку "Спам" (сам не розумію чого так відбувається, працюю над цим). Там знаходиться ось такий лист від Moodle:


Після того як ви перейшли за посиланням, яке вказано у листі, ви повернетесь у Moodle та побачите таке повідомлення:


Ось і все. Ваш адрес електронної пошти змінено, тепер ви зможете отримувати повідомлення від системи дистанційного навчання Moodle. А саме:

Якщо ви студент:

  • отримувати сповіщення про те, що вашу роботу яку ви завантажили в модуль "Завдання", оцінено викладачем та/або залишено відгук про вашу роботу. Також якщо закінчується термін здачі робіт, система нагадає вам про це і відправить повідомлення на вашу електронну пошту.
Якщо ви викладач:

  • отримувати сповіщення про те, що студент завантажив роботу в модуль "Завдання" в вашій дисципліні. Таким чином ви можете оперативно переглянути та оцінити роботу студента, залишити відгук.
Для всіх:

  • отримувати повідомлення про новий запис у блок "Оголошення сайту" (я сподіваюсь що ця розсилка працює належним чином).

Якщо в процесі зміни адреси електронної пошти виникнуть труднощі - я з радістю допоможу вам :)

Звертайтеся до мене в аудиторію 4-108 кожного дня з 09:00 до 13:00.

З повагою, ваш адміністратор Дмитро Анатолійович Лісков.


всього слів: 297