Оголошення сайту

ІМПОРТ ДИСЦИПЛІН

ІМПОРТ ДИСЦИПЛІН

Liskov Dmytro -
Кількість відповідей: 0

Шановні викладачі!

Якщо ваше навчальне навантаження на 2019/2020 навчальний рік повністю або частково збігаєтьсяз минулорічним навантаженням, то для спрощення завантаження навчальних матеріалів в нові дисципліни нового навчального року рекомендується використовувати функцію "Імпорт".
Функція "Імпорт" знаходиться в бічній панелі "Керування".


Наприклад, у вас такий перелік дисциплін:


Вибираємо дисципліну [109 · I семестр 2019/2020] Інформаційні технології. Бачимо, що така ж дисципліна була і у минулому році. Це означає, що буде доцільно скористатись функцією "Імпорт" в цьому випадку.
Після того, як ви відкрили потрібний вам курс (для коректного імпорту він повинен бути порожнім, яким він є за замовчуванням), знаходимо на бічній правій панелі "Керування" функцію "Імпорт". Далі ви побачите перелік всіх ваших дисциплін, але не лякайтесь, якщо не побачите всіх дисциплін. На екрані відображатимуться лише 10 ваших актуальних дисциплін, інші дисципліни сховані (їх можна буде знайти через пошук, який знаходиться під переліком ваших дисциплін для імпорту).

Етап 1. Вибір курсу


Далі ви ставите відмітку біля минулорічного курсу. В нашому випадку це [109, I семестр 2018/2019] Інформаційні технології. І натискаєте "Продовжити".

Етап 2. Початкові налаштування


Бажано не змінювати початкові налаштування. За замовчуванням виставлені такі налаштування як:
  • "Включити діяльності та ресурси"
  • "Включити банк питань"
Просто натискаєте "Наступний" і переходите на наступний етап. Також можна натиснути "Перейти до заключного етапу", якщо ви впевнені, що всі ті навчальні матеріали ви хочете імпортувати без права вибору діяльностей та ресурсів.

Етап 3. Налаштування схеми


Тут ви можете вибрати, які діяльності та ресурси ви хочете імпортувати в нову дисципліну. Бажано зняти галочку навпроти діяльності "Новини", щоб не було дублювання цієї діяльності в новому курсі (оскільки в новому курсі ця діяльність створюється автоматично після створення курсу).

Етап 4. Підтвердження та огляд


Цей етап існує для того, щоб ви могли перевірити, що ви хочете імпортувати і чи правильно виставлені початкові налаштування. Якщо щось не так, можете натиснути "Назад" і повернутись до попередніх етапів.
Якщо ви впевнені, що все правильно - натискаєте "Виконати імпорт".

Етап 5. Виконання імпорту


Етап 6. Завершення



Як бачимо, система успішно імпортувала дані з минулорічної дисципліни в дисципліну нового навчального року.

всього слів: 325